Skaičiuoklės

Darbuotojo atlyginimo apskaita

Pasinaudodami žemiau nurodomomis atlyginimo skaičiuoklėmis, pagal Jums reikiamus metus, galite tiksliai paskaičiuoti darbuotojo atlyginimą bei mokesčius Sodrai, VMI. Skaičiuoklės apskaičiuoja atlyginimą ir su nedarbingumo pašalpa, priedais, atostoginiais, pensijos kaupimu ir t. t.

Atkreipiame dėmesį, jei skaičiuoklėje įvedant skaičius kuris nors langelis nusidažo raudona spalva, vadinasi ten įvedėte ne skaičių, bet kažką kito. Grįžkite atgal į raudoną langelį, įveskite teisingą skaičių ar tiesiog, jei reikalinga, palikite jį tuščią (langeliai – nustatytas atlyginimas, nustatytas ir dirbtas darbo dienų/valandų skaičius privalo būti užpildyti).

Rašant skaičius, dešimtaines ar šimtaines būtina atskirti ne kableliu, bet tašku.

Bet kuriame įvesties langelyje skaičius įvestas tampa tik tuomet, kai įrašius skaičių iš šio langelio išeinama (pele perkelkite žymeklį bet kur kitur ar naudojant klaviatūrą spauskite ‘Tab’).

Svarbu: Prieš kiekvieną naują atlyginimo skaičiavimą, skaičiuoklę būtina atnaujinti. Priešingu atveju skaičiavimas gali būti klaidingas.

Kaip taisyklė, interneto naršyklės išsaugo dalį aplankytų svetainių duomenų naršymo istorijoje, kitaip (cache). Tai pagreitina naršymą, tačiau sukelia nepatogumų dažnai keičiant informaciją puslapyje. Gali būti, kad kartais naršyklėje Jūs matote jau pasenusią informaciją, tą, kuri buvo išsaugota Jūsų kompiuterio atmintyje.

Patartina retkarčiais išvalyti laikinąją atmintį (cache). Jei nesate tikri kaip tai padaryti Jūsų naršyklėje, pakankamai išsamias instrukcijas galite rasti spustelėje pelyte šią nuorodą:
Laikinosios atminties valymas