Privatumo politika

„Apskaitukas“ MB privatumo politika

Apskaituke, kurį galite rasti apskaitukas.lt, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra informacijos, kurią renka ir įrašo „Apskaitukas“, tipai ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalinosi ir (arba) renka „Apskaituke“. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus ar per kanalus, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas
Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame
Bus prašoma pateikti asmeninę informaciją ir priežastis, kodėl jūsų prašoma pateikti paaiškino, kai prašome pateikti savo asmeninę informaciją.

Jei susisieksite tiesiogiai su mumis, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz., Jūsų vardą, el. Pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums atsiųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti.

Kai registruojate sąskaitą, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius dalykus kaip vardas, įmonės pavadinimas, adresas, el. Pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją
Renkamą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

Teikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
Patobulinkite, suasmeninkite ir išplėskite mūsų svetainę
Supraskite ir išanalizuokite, kaip naudojatės mūsų svetaine
Kurkite naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą
Bendraukite su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimą, kad galėtumėte pateikti atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su svetaine, taip pat rinkodaros ir reklamos tikslais tikslai
Siųskite jums el. Laiškus
Rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui
Žurnalo failai
Apskaitukas laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo procedūros. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos įmonės ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nuorodas / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Jie nėra susieti su jokia asmenį identifikuojančia informacija. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Reklamavimo partnerių privatumo politika
Norėdami rasti kiekvieno „Apskaituko“ reklamos partnerio privatumo politiką, galite peržiūrėti šį sąrašą.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, „JavaScript“ ar „Web Beacons“, kurie naudojami jų atitinkamuose skelbimuose ir nuorodose, rodomose „Apskaitukas“, kurie siunčiami tiesiai į vartotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos įvertinti jų reklaminių kampanijų efektyvumą ir (arba) pritaikyti reklamuojamam turiniui, kurį matote lankomose svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad „Apskaitukas“ neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, ir jų valdyti.

Trečiųjų šalių privatumo politika
„Apskaituko“ privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkama šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politika. Tai gali apimti jų praktiką ir instrukcijas, kaip atsisakyti tam tikrų galimybių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami individualias naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų valdymą naudojant konkrečias interneto naršykles, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninio Informacija)
Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

Prašykite, kad įmonė, kuri renka vartotojo asmens duomenis, atskleistų kategorijas ir konkrečius asmens duomenis, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus.

Prašykite, kad įmonė ištrintų visus įmonės surinktus asmens duomenis apie vartotoją.

Prašykite, kad įmonė, kuri parduoda vartotojo asmens duomenis, neparduotų vartotojo asmens duomenų.

Jei pateiksite užklausą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

GDPR duomenų apsaugos teisės
Norėtume įsitikinti, kad jūs gerai žinote visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Teisė susipažinti – jūs turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Mes galime imti nedidelį mokestį už šią paslaugą.

Teisė į ištaisymą – jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištaisytume bet kokią jūsų manymu informaciją netikslus. Jūs taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume jūsų manymu neišsamią informaciją.

Teisė ištrinti – turite teisę reikalauti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis, esant tam tikroms sąlygoms.

Teisė apriboti tvarkymą – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad mes apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė prieštarauti duomenų tvarkymui – jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis prieštarauti mūsų asmens duomenų tvarkymui.

Teisė į duomenų perkeliamumą – jūs turite teisę prašyti, kad surinktus duomenis perduotume kitai organizacijai arba tiesiogiai jums, esant tam tikroms sąlygoms.

Jei pateiksite užklausą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija apie vaikus
Kita mūsų prioriteto dalis yra vaikų apsaugos, naudojant internetą, pridėjimas. Mes raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) dalyvauti stebėti ir vadovauti jų veiklai internete.

Apskaitukas sąmoningai nerenka jokios asmenį identifikuojančios informacijos iš vaikų iki 13 metų amžiaus. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, mes primygtinai rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis ir dėsime visas pastangas, kad būtų nedelsiant pašalinta. tokią informaciją iš mūsų įrašų.