Parsisiųsti

Programos, failai

Šiame puslapyje rasite įvairių programų (aplikacijų) bei failų.

Nemokamus produktus galite parsisiųsti tiesiog paspaudę atitinkamą mygtuką „Parsisiųsti”.

Šie programos ir failai dažniausiai bus suarchyvinti.
Pastaruosius galite išarchyvuoti savo kompiuteryje naudojant WinZip programinę įrangą (mokama, tačiau galima pasinaudoti laikinu trail’o periodu). Šią programinę įrangą galite rasti čia.

Failus taip pat galite išarchyvuoti su 7-Zip programa. Ši programinė įranga yra nemokama.
Parsisiųsti 7-Zip programą, pasirenkant pagal Jūsų kompiuterio architektūrą (32-bit x86 ar 64-bit x64) galite čia.


„KonveR” programa sukurta MB „Apskaitukas”, buhalteriams nemokamai

KonveR programa skirta sugeneruoti i.SAF duomenų rinkmenai XML formate, atitinkančiai XSD reikalavimus. Veikia Windows 7, 8, 10 aplinkoje.

Ši programa nuskaito Excel failą, kurio struktūra aprašoma programos pagalbos skiltyje (programa turi būti instaliuota kompiuteryje). Sąskaitų faktūrų duomenys KonveR programoje gali būti peržiūrimi, tikrinami, tikslinami, papildomi ar pašalinami.

Programa, atsižvelgiant į sąskaitos tipą, automatiškai sugeneruoja laukus (lentelės stulpelius), reikalingus pateikti VMI bei aptinka daugumą klaidų (jei tokių yra).

Pirmą kartą paleidus programą gali būti būtina atlikti pradinius vienkartinius nustatymus, kurie paaiškinami programos pagalbos skiltyje.

Instaliuoti (įdiegti) KonveR programą į kompiuterį yra paprasta – spragtelėkite dukart kairiu pelytės mygtuku parsiųstą instaliavimo (diegimo) failą „konver_setup” ir toliau vadovaukitės diegimo vedlio pateikiamomis instrukcijomis ar tiesiog su viskuo sutikite spausdami „next” ir pabaigoje „Finish”. Windows operacinė sistema paklaus ar sutinkate leisti vykdyti parsiųstą programą, spauskite „Yes”.

Norėdami parsisiųsti KonveR, įveskite slaptažodį: konver

Apsaugota: KonveR lt
Size: 54.29 MB
Version: v1.0

Taip pat galite parsisiųsti failų pavyzdžius darbui su Konver programa. Tai yra .xlsx ir .xml formato failai.

Norėdami parsisiųsti pavyzdžius, įveskite slaptažodį: pavyzdys

Apsaugota: KonveR pavyzdys
Size: 10 KB

Grafikos programa „DRap

DRap programa, nepaisant jos paprastumo, leidžia sukurti gana sudėtingus JPG, PNG, BMP bei ICO vaizdus ir sukurti animuotas GIF sekas.

Tai savita piešimo programa, kuri tikrai skiriasi nuo kitų. Čia nėra įprastų pieštukų ar teptukų, vis dėlto DRap leidžia sukurti tiek paprastą, tiek ir sudėtingą piešinį nuo nulio ar sujungti bet kokius vaizdus ir/ar nuotraukas į vieną visiškai naują paveikslėlį. Tiesiog neįtikėtina kaip lengvai ir paprastai visa tai gali būti padaroma naudojant DRap.

Ši programa skirta naudotis plačiai auditorijai, kitaip tariant, visiems kam reikia ar norisi sukurti originalų paveikslėlį, sveikinimą, atviruką ar sukurti animaciją iš paveikslėlių arba fotografijų. Tai paprastas naudoti įrankis, tinkantis ir vaikams, ir profesionalams.

Rinkoje egzistuoja daug įvairių piešimo programų, mėgėjiškų, profesionalių, nemokamų ir labai brangių. Didžioji dauguma iš jų sukurtos kaip vienos kitų kopijos, technika naudojama dirbant panaši ar net visiškai tokia pat. Norint sukurti paprastutį paveikslėlį, pvz. logotipą vizitinei kortelei, su šiomis programomis tenka sugaišti daug laiko, o ir rezultatas dažnai būna ne toks, kokio buvo tikėtasi.

DRap piešimo programa sudėtingą paverčia paprastu!

DRap piešimo programa skirta veikti Windows operacinėje sistemoje (64 bit). Įdiegta užima 119 MB vietos diske.

DRap piešimo programos kaina 32,00 €, tačiau galima parsisiųsti ir nemokamą versiją – „DRap Demo”. Pastaroji versija yra taip pat pilnai funkcionuojanti programa, išskyrus tai, kad demo versijoje galėsite sukurti tik vieną projektą.

Peržiūrėti DRap video pristatymą

Instaliuoti (įdiegti) bet kurią DRap versiją į kompiuterį yra paprasta – spragtelėkite dukart kairiu pelytės mygtuku parsiųstą instaliavimo (diegimo) failą ir toliau vadovaukitės diegimo vedlio pateikiamomis instrukcijomis ar tiesiog su viskuo sutikite spausdami „next” ir pabaigoje „Finish”. Windows operacinė sistema paklaus ar sutinkate leisti vykdyti parsiųstą programą, spauskite „Yes”.

Norėdami parsisiųsti nemokamą DRap versiją įveskite šį slaptažodį: drapdemo

Apsaugota: DRap-Demo
Size: 25.1 MB
Version: 1.1.0.2

Užsisakyk DRap pilną versiją dabar !

Apsaugota: DRap lt

Grafikos programa DRap

Size: diegimo vedlys 26 MB
Version: 1.1.0.2

Kopijavimo programa „BackUp”

Kopijavimo programa „BackUp”

Dirbant su kompiuteriu dažnai tenka daryti failų ar aplankų kopijas. Tai tikrai nėra sudėtinga. Tačiau kai daryti atsargines kopijas (backup) tenka daryti reguliariai ir kai reikalingi kopijuoti dokumentai randasi daugelyje skirtingų vietų kompiuteryje, tuomet kopijavimas rankiniu būdu tampa labai neproduktyvus, reikalaujantis daug brangaus laiko ir nepatikimas. Nepatikimas ta prasme, kad kopijuojant kelis šimtus failų, kurie randasi skirtingose vietose, atsiranda reali tikimybė, kad kai kurie failai liks nenukopijuoti, praleisti ar pamiršti.

Siekiant minėtų nepatogumų išvengti, atsarginių kopijų darymas turi būti automatizuotas.

Kompiuterinė programa BackUp nepavargdama ir neklysdama gali kopijuoti nurodytus failus, netrukdydama Jums dirbti tai kas reikalinga.

BackUp atsimena visus Jūsų nurodytus failus ir aplankus, kuriuos Jums reikia kopijuoti. Tad pakanka vieną kartą nurodyti programai reikalingus kopijuoti dokumentus. Šiuos nustatymus galite bet kada lengvai pakeisti.

Peržiūrėti BackUp programos ekrano nuotraukas

Išsamesnė informacija, kaip naudotis BackUp programa, prieinama programos pagalbos skiltyje darbo metu.

BackUp programos kaina 7,00 €.

Instaliuoti (įdiegti) BackUp programą į kompiuterį yra paprasta – spragtelėkite dukart kairiu pelytės mygtuku parsiųstą instaliavimo (diegimo) failą ir toliau vadovaukitės diegimo vedlio pateikiamomis instrukcijomis ar tiesiog su viskuo sutikite spausdami „next” ir pabaigoje „Finish”. Windows operacinė sistema paklaus ar sutinkate leisti vykdyti parsiųstą programą, spauskite „Yes”.

Norėdami užsisakyti BackUp programą užpildykite, prašom, užsakymo formą.

Apsaugota: BackUp lt
Size: 24.8 MB
Version: v1.0

Hanojaus Bokštai

Loginis žaidimas „Hanojaus Bokštai”

Galvosūkį ‘Hanojaus Bokštai’ sugalvojo prancūzų matematikas E.Lukas, pasirodęs 1883 metais slapyvardžiu M.Klaus (pavardė slapyvardyje yra žodžio Lukas anagrama).

Šis žaidimo variantas susideda iš trijų smaigų ir diskų, pastarųjų skaičius su kiekvienu kitu žaidimu keičiasi nuo trijų iki aštuonių. Visi diskai yra skirtingo dydžio ir žaidimo prądžioje yra sudėti ant vieno smaigo, kur mažiausias diskas yra viršuje, o didžiausias – apačioje.

Šio žaidimo tikslas yra perkelti visą diskų bokštą ant bet kurio iš kitų dviejų smaigų, perkeliant diskus tik po vieną ir niekuomet neuždedant didesnio disko ant mažesnio.

Kai kuriuose iš įdomesnių šio žaidimo pristatymų, Budos vienuoliai perkelinėja 64 auksinius diskus nuo vieno smaigo ant kito.
Net jeigu vienuoliai perkelinėtu po vieną diską kas sekundę, perkelti 64 diskus jiems prireiktu tiek laiko, koks yra paskaičiuotas visatos amžius.

Norėdami parsisiųsti žaidimą „Hanojaus Bokštai”, įveskite slaptažodį: towersofhanoi

Apsaugota: Towers of Hanoi lt
Size: 25.2
Version: 1.0.0.0