Apskaitukas

MB "Apskaitukas" veiklą pradėjo 2007 metais


Programos, failai ir t. t.  Šiame puslapyje esančius failus ir programas galite parsisiųsti paspaudę ant atitinkamos nuorodos, išskirtos mėlynu šriftu. Archyvo failai šiame puslapyje dažniausiai bus suarchyvinti .zipx formatu.

Šį formatą galite išarchyvuoti savo kompiuteryje naudojant WinZip programinę įrangą (mokama, tačiau galima pasinaudoti laikinu trail'o periodu). Šią programinę įrangą galite rasti čia.

Taip pat .zipx formato failus galite išarchyvuoti su 7-Zip programa. Ši programinė įranga yra nemokama. Parsisiųsti 7-Zip programą, pasirenkant pagal Jūsų kompiuterio architektūrą (32-bit x86 ar 64-bit x64) galite čia.

 Grafikos programa DRap

DRap programa, nepaisant jos paprastumo, leidžia sukurti gana sudėtingus JPG, PNG, BMP bei ICO vaizdus ir sukurti animuotas GIF sekas.

Tai savita piešimo programa, kuri tikrai skiriasi nuo kitų. Čia nėra įprastų pieštukų ar teptukų, vis dėlto DRap leidžia sukurti tiek paprastą, tiek ir sudėtingą piešinį nuo nulio ar sujungti bet kokius vaizdus ir/ar nuotraukas į vieną visiškai naują paveikslėlį. Tiesiog neįtikėtina kaip lengvai ir paprastai visa tai gali būti padaroma naudojant DRap.

Ši programa skirta naudotis plačiai auditorijai, kitaip tariant, visiems kam reikia ar norisi sukurti originalų paveikslėlį, sukurti animaciją iš paveikslėlių ar fotografijų. Tai paprastas naudoti įrankis, tinkantis ir vaikams, ir profesionalams.

Rinkoje egzistuoja daug šio tipo programų, mėgėjiškų, profesionalių, nemokamų ir labai brangių. Didžioji dauguma iš jų sukurtos kaip vienos kitų kopijos, technika naudojama dirbant panaši ar net visiškai tokia pat. Norint sukurti paprastutį paveikslėlį, pvz. logotipą vizitinei kortelei, su šiomis programomis tenka sugaišti daug laiko, o ir rezultatas dažnai būna ne toks, kokio buvo tikėtasi.

DRap piešimo programa sudėtingą paverčia paprastu!

DRap piešimo programa skirta veikti Windows operacinėje sistemoje (64 bit). Įdiegta užima 119 MB vietos diske.

DRap piešimo programos kaina 30€, tačiau galima parsisiųsti ir nemokamą versiją - "DRap Demo". Pastaroji versija yra taip pat pilnai funkcionuojanti programa.

Daugiau sužinoti ir/ar parsisiųsti DRap galite pasinaudodami šia nuoroda čia.

 ...

 KonveR programa sukurta MB "Apskaitukas", buhalteriams nemokamai

KonveR programa skirta sugeneruoti i.SAF duomenų rinkmenai XML formate, atitinkančiai XSD reikalavimus. Veikia Windows 7, 8, 10 aplinkoje.

Ši programa nuskaito Excel failą, kurio struktūra aprašoma programos pagalbos skiltyje (programa turi būti instaliuota kompiuteryje). Sąskaitų faktūrų duomenys KonveR programoje gali būti peržiūrimi, tikrinami, tikslinami, papildomi ar pašalinami.

Programa, atsižvelgiant į sąskaitos tipą, automatiškai sugeneruoja laukus (lentelės stulpelius), reikalingus pateikti VMI bei aptinka daugumą klaidų (jei tokių yra).

Pirmą kartą paleidus programą gali būti būtina atlikti pradinius vienkartinius nustatymus, kurie paaiškinami programos pagalbos skiltyje.

Instaliuoti (įdiegti) KonveR programą į kompiuterį yra paprasta - spragtelėkite dukart kairiu pelytės mygtuku parsiųstą instaliavimo (diegimo) failą "konver_setup" ir toliau vadovaukitės diegimo vedlio pateikiamomis instrukcijomis ar tiesiog su viskuo sutikite spausdami "next" ir pabaigoje "Finish". Windows operacinė sistema paklaus ar sutinkate leisti vykdyti parsiųstą programą, spauskite "Yes".

Parsiųsti Konver

Taip pat galite parsisiųsti failų pavyzdžius darbui su Konver programa. Tai yra .xlsx ir .xml formato failai. 

Parsiųsti pavyzdžius

...